Quantcast

Apartament me ambjent te gjere & cmim te arsye, € 64.000,00

€ 64.000,00
Reference Number
RF835214
Location
State
Albania
Address
Rr Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Apartament me ambjent te gjere & cmim te arsye
Tipi
1+1
Lot Size
81 m
Property Type
Shtepi
Plan
9
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Hyrja ne apartament behet nga nje korridor permbledhes. Dhoma e ditës përfshin ndejtjen, gatimin dhe ngrenien. Ka dritare te gjerë që siguron një ndricim të plotë me dritë natyrale. Orientimi perfekt I apartamentit nga jugu, siguron ndricim dhe fale vetratave te medha nje ventilim shum te mire.
Tualeti i përbashkët per te dy hapsirat dhe është me ndricim dhe ajrim natyral.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4191 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind