Quantcast

Apartament me ambjent te gjere & cmim te arsye, € 89.000,00

€ 89.000,00
Reference Number
RF131236
Location
State
Albania
Address
Rr Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Apartament me ambjent te gjere & cmim te arsye
Tipi
2+1
Lot Size
119 m
Property Type
Apartament
Plan
3
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Ky është një apartament kompakt që ju ofron komoditet maksimal. I vendosur në katin e tretë të banimit, ai është ideal për një familje të re apo çift të moshuar.
Apartamenti ka një dhomë gjumi të bollshme, tualet me ndriçim natyral dhe dhomën e ditës e cila përfshin ngrënien, gatimin dhe ndenjen. Zona e ditës dhe dhoma e gjumit kane dalje në ballkon.
Me karakteristikat e mësipërme, ky apartament përbën një alternativë shumë ekonomike për një jetesë cilësore.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3505 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind