Quantcast

Apartament ne ajrin e paster te Liqenit,mes gjelbe, € 73.600,00

€ 73.600,00
Reference Number
RF290622
Location
State
Albania
Address
Liqeni Artificial i Tiranes
Contact
35566256777
Title
Apartament ne ajrin e paster te Liqenit,mes gjelbe
Tipi
2+1
Lot Size
92 m
Property Type
Apartament
Elevator
No
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial, me ajer te paster dhe ne nje zone te qete
Apartamenti ne katin e dyte me nje hapesire parkimi qe nuk perfshihet ne cmim.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3885 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Liqeni Artificial i Tiranes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind