Quantcast

Apartament ne Shitje 1+1 me cmim te leverdisshem, € 60.000,00

€ 60.000,00
Reference Number
RF149666
Location
State
Albania
Address
Rr Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Apartament ne Shitje 1+1 me cmim te leverdisshem
Tipi
1+1
Lot Size
76 m
Property Type
Apartament
Plan
4
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Banesa ne shitje, ndodhet ne rezidencen Libeskind ne Tirane, ajo eshte kompakte dhe funksionale, e pershtatshem per nje familje. E orientuar nga jugu, ofron panorame te kendshme dhe diellezim te mire te apartamentit. Korridori i hyrjes lidh ne menyre te pavarur ambientet e baneses. Dhoma dites eshte e bollshme e mire ndricuar dhe siguron nje komunikim funksional te gatimit , ngrenjes dhe ndejtjes. Dhoma e e dites ofron mundesi daljeje ne ballkonin panoramik.
Nxitoni të kontaktoni me ne! Ështe në favorin Tuaj!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2547 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind