Quantcast

Apartament ne Shitje 2+1

Reference Number
RF179967
Location
State
Albania
Address
Rr Pjeter Budi
Contact
0694332338
Title
Apartament ne Shitje 2+1
Tipi
2+1
Lot Size
90 m
Property Type
Apartament
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
është i organizuar me dy dhoma gjumi, një dhomë dite, dy tualete dhe një ballkon.
Dhoma e ditës përfshin aneksin e gatimit, ngrënien, dhomën e ndenjes dhe ka dalje në ballkon. Ballkoni është i bollshëm ndaj të lejon të vendosesh lule natyrale dhe nje tavolinë ku mund të shijoni një kafe apo çaj.
Njeri nga tualetet eshte i perbashket i, vendosur në hyrje te apartamentit, ndersa tualeti tjeter i perket dhomes matrimoniale. I gjithë apartamenti është vetëm 90.2 m2 dhe është shfrytëzuar maksimalisht duke mos patur humbje të sipërfaqes në asnjë nga ambjentet e tij.
Apartamenti është i pozicionuar në katin e dyte banim dhe është i orientuar nga Lindja
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3180 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Pjeter Budi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind