Quantcast

Apartament ne shitje, i pershtatshem per familjare

Reference Number
RF590276
Location
State
Albania
Address
Rr Pjeter Budi
Contact
0694332338
Title
Apartament ne shitje, i pershtatshem per familjare
Tipi
2+1
Lot Size
92 ft
Property Type
Apartament
Plan
3
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ne shitje ndodhet në një prej pallateve të reja që po ndërtohen tek kodrat e Qytetit Studenti, një zone në zhvillim e sipër qe ofron pamje të gjërë e të mrekullueshme të një pjese të Tiranës.
Apartamenti eshte 2+1 me siperfaqe 92 m ² dhe pozicionohet ne pjesen veriore duke siguruar ndricim dhe ventilim gjate gjithe dites.
Eshtë i organizuar me dy dhoma gjumi, një dhomë dite, dy tualete dhe një ballkon. Hyrja bëhet në një koridor të përmbledhur dhe te bollshem ne te cilin mund te vendosesh nje portmando, varese rrobash, mbajtese kepucesh dhe mund të lëvizësh në të gjitha ambjentet e tjera të apartamentit.Dhoma e ditës përfshin aneksin e gatimit, ngrënien, dhomën e ndenjes dhe ka dalje direkt në ballkon..Ballkoni është i bollshëm, ndaj të lejon të vendosesh lule natyrale dhe nje tavolinë ku mund të shijoni një kafe apo çaj. Njeri nga tualetet ndodhet ne hyrje te apartamentit per te patur nje akses te mire nga ambjentet e dites dhe ambjenet e nates. Tualeti tjeter ndodhet ne dhomen matrimoniale.
Ky apartament eshtë i përshtatshëm për familjen tuaj, për më tepër sepse ky apartament ndodhet në një nga pallatet më cilësore dhe me shërbim të rregullt administrimi. Punimet dhe rifiniturat janë moderne dhe me standart shumë të lartë
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4358 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Pjeter Budi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind