Quantcast

Apartament ne Shitje me pamje nga Kodrat e Liqenit

Reference Number
RF213074
Location
State
Albania
Address
Rr Pjeter Budi
Contact
0694332338
Title
Apartament ne Shitje me pamje nga Kodrat e Liqenit
Tipi
1+1
Lot Size
64 m
Property Type
Apartament
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Ky apartament është i pozicionuar në katin e peste të Rezidencës 7-kateshe AnA.
Orientimi shume i favorshem ne jug-perendim dhe pamja nga kodrat e liqenit e bëjne këtë apartament një nga me të parapelqyerit e kompleksit.
Organizimi i brendshëm është racional dhe në funksion te lëvizjes. Orientimi i favorshëm, bën që ky apratament të ketë diell në dimër dhe freski ne verë.
Dhoma e ditës, e madhe dhe drejtkëndore, është e mbushur me dritën e Jug-perendimit që hyn nga vetrata e madhe e cila ka edhe ka qasje në një ballkon të këndshëm.
Është apartamenti ideal për një cift që kërkon qetësinë dhe bukurine clodhëse të gjelbërimit.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4849 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Pjeter Budi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind