Quantcast

Apartament ne shitje, pozicionim i preferuar, € 59.000,00

€ 59.000,00
Reference Number
RF153257
Location
State
Albania
Address
Rr Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Apartament ne shitje, pozicionim i preferuar
Tipi
1+1
Lot Size
75 m
Property Type
Apartament
Plan
5
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti 2052, tip 1+1, me nje siperfaqe prej 72.10m2 eshte nje zgjidhje perfekte per nje familje te vogel.
Dhoma e ndenjes 24.2m2 ndricohet nga 2 dritare te medha qe shikojne nga Jugu. Edhe nje ballkon i vogel i jep nje frymemarrje me te plote ketij ambienti.
Dhoma e gjumit rreth 20m2 ndricohet gjithashtu nga jugu dhe edhe ketij ambienti nuk i mungon nje ballkon i vogel.
Banja rreth 7m2 eshte e paisur me dritare.
Orientimi Jug-Lindje
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4018 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind