Quantcast

Apartament ne shitje te Fiori di Bosco, € 83.500,00, € 875,00

€ 83.500,00
 • 295 m
Reference Number
RF727318
Location
State
Albania
Address
Rruga Don Bosko
Contact
0699247444
Title
Apartament ne shitje te Fiori di Bosco
Tipi
2+1
Çmimi m/2
€ 875,00
Lot Size
95 m
Lot Size
95 m
Property Type
Apartament
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
Yes
Year Built
2018
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Disponojme per shitje apartamente 2+1 me permasa te ndryshme te kompleksi me i ri qe po zhvillohet ne Tirane te “Fiori di Bosco”.
Ketij kompleksi banimi i eshte dhene shume rendesi ambjenteve te perbashketa dhe gjelberimit. Cilesia e punimeve dhe e materialeve te perdorura ne kompleks eshte e standarteve me te larta.
Disponojme apartamente mjaft te mira, me planimetri shume te rregullta dhe me orientime shume te deshiruara per banim.
I konceptuar si nje park me 6 godina individuale, nga 10 kate secila, shtepiza qe mund te zgjidhni ne secilen prej tyre, ka drite dhe hapesire te bollshme nga cdo ane.
Arkitektura bashkekohore dhe funksionale e godinave lejon zhvillimin e apartamenteve me hapesira te medha, kuadrate, te shfrytezueshme ne cdo cep.
Vetratat panoramike lejojne hyrjen e diellit dhe ajrit se bashku me pamjen e bukur qe ofron kompleksi.
Cmimi 875 euro. Apartamentet tona nuk jane pjese te katalogut te shitjeve te kompanise.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 734 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Don Bosko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind