Quantcast

Apartament ne zone te preferuar, € 102.000,00

€ 102.000,00
Reference Number
RF261442
Location
State
Albania
Address
Rr. Elbasanit, perball Ambasades Amerikane
Contact
35566256777
Title
Apartament ne zone te preferuar
Tipi
2+1
Lot Size
102 m
Property Type
Apartament
Elevator
No
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartament per shitje me certifikate pronesie
Sip:102 m2 me hipoteke me cmim/m2 1000 euro
Apartementi ndodhet ne katin e 10 perballe ambasades amerikane.
Eshte i orientuar nga lindja.
Eshte i organizuar 2+1 + ballkon dhe 1 tualet
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4622 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Elbasanit, perball Ambasades Amerikane) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind