Quantcast

Apartament - Papafingo Kati 5 (i fundit), € 74.000,00, € 630,00

€ 74.000,00
 • 1135.4 m
Reference Number
RF143002
Location
State
Albania
Address
Rruga Shefqet Kuka - Instituti i Fizikes Berthamore
Contact
0695791239
Title
Apartament - Papafingo Kati 5 (i fundit)
Tipi
2+1
Çmimi m/2
€ 630,00
Lot Size
135.4 m
Lot Size
135.4 m
Property Type
Apartament
Toilets
1
Plan
5
Elevator
Yes
Garage
No
Year Built
2013
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartament-papafingo 2+1. ndodhet ne kt. 5 dhe te fundit te pallatit dhe eshte i perbere nga 2 talete dhe 2 veranda me siperfaqe totale 28.5 m2 (1 me pamje nga dajti dhe 1 me pamje nga Tirana).
Apartamenti eshte i mobiluar plotesisht ne menyre moderne,shume cilesore dhe te kushtueshme.
Punime shtese:
- grila persiane dhe profile dyer-dritare dopio xham PVC
-termoizolim periferial - sistem kapote
-sistem ngorhje me oxhak energjitik per gjitha dhomat + kondicioner
- parket laminat gjerman AC4
- dyer te brendshme
- banja te rikonsruktuara
- punime elektrike, civile (patinim dhe lyerje)

Sip. totale 106.9 m2
Sip. verandes 28.5 m2 (1/2 e cmimit)

Cmimi 630 euro/m2 (I DISKUTUESHEM)

Apartamenti eshte me Certifikate Pronesie
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4833 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Shefqet Kuka - Instituti i Fizikes Berthamore) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind