Quantcast

Apartament si nje zgjidhje per ekonomine tuaj, € 90.000,00

€ 90.000,00
 • 114 m
Reference Number
RF333392
Location
State
Albania
Address
Rr Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Apartament si nje zgjidhje per ekonomine tuaj
Tipi
2+1
Lot Size
114 m
Property Type
Apartament
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Eshte nje apartament I cili ofrohet si një zgjidhje ekonomike për familjen tuaj. Këtij apartamenti nuk i mungon asnjë prej hapsirave të nevojshme për një jetesë të rehatshme.
Dy dhomat e gjumit, 2 tualetet, ndarja e mirë e hapsirave në një sipërfaqe e organizuar ne menyre perfekte, e bëjnë këtë rast një ofertë të pakrahasuesme. Dhoma matrimoniale permban nje tualet personal. Ndarja e hapsirave behet me ane te nje korridori I cili te lejon te vendosesh dhe nje portmonto.
Orientimi në 3 anët e horizontit dhe vendosja në katin e 11-të ju mundësojnë diell, ajrim dhe fushëpamje që mbulon gjithë zonën përreth.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3400 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind