APARTAMENTE NE SHITJE REZIDENCA "KODRA E DIEL, € -,00

€ -,00
Reference Number
RF893608
Location
State
Albania
Address
REZIDENCA “KODRA E DIELLIT”
Contact
042230515
Title
APARTAMENTE NE SHITJE REZIDENCA "KODRA E DIEL
Tipi
1+1
Property Type
Apartment Complex
Elevator
No
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
•REZIDENCA “KODRA E DIELLIT”
Rezidenca “Kodra e Diellit” është vendosur maje kodrave në perëndim të Liqenit Artificial te Tiranes, në vazhdimësinë e gjelbërimit të Kopshtit Botanik, në nje zonë të urbanizuar dhe me transport publik. E pozicionuar shume afer me qendren e Tiranës, Rezidenca është një ndërthurje perfekte vilash dhe apartamentesh , ku një vëmëndje e veçantë i është kushtuar dhe gjelbërimit, duke i dedikuar atij hapësira të konsiderueshme. Rezidenca ka nje sistem të plotë menaxhimi dhe sherbimesh per banoret e saj, si me poshte:
1. Godine e vecante me SPA, Gym, pishine te mbuluar dhe pishine te zbuluar gjysem olimpike etj, pista vrapimi e biciklete, etj.
2. Administrim dhe mirembajtje territori 24 ore pa pushim, siguri 24 ore me roje fikse dhe patrulle.
3. Survejim 24 ore me kamera
4. TV kabllor dhe satelitor
5. Club per femije me “Indoor park” si dhe me kurse te ndryshem, qe nga kurset e gjuhes deri tek kurse muzikore
6. Galeri artesh
7. Fushe tenisi
8. Servis taxi 24 ore tek dera e rezidences
10. Restorant taxi, piceri taxi vetem 100 m larg, te cilet ofrojne edhe sherbim catering ne shtepi dhe me kamariere per pritje
11. Farmaci 24 ore, Agjensi Bankare, Pastrim Kimik, Supermarket, Librari dhe pike shitje gazetash
12. Internet Cabllor, telefoni fikse per cdo banese, te cilat ofrohen nga kompania Sel-Com, ne sherbim te klientit 24ore.
13. Sherbim transporti urban
14. Etj. Etj.
Ne Rezidence ka lloje te ndryshme apartamentesh dhe vilash te cilat shiten apo jepen me qira.
Aty gjenden 7 tipe apartamentesh si dhe 5 tipe vilash me kete perberje:
1+1; 2+1; 3+1; 2+1 Dupleks; 3+1 Dupleks; 4+1 Dupleks; 5+1 Tripleks
Siperfaqja e apartamenteve varion nga 74.8 m2 deri ne 200 m2,
ndersa siperfaqja e vilave varion nga 280 m2 deri ne 500 m2.
Vetem pak apartamente e vila kane mbetur pa u shitur
  • Vlerësimi i tanishëm: 3.7
  • Totali votave: 3
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 6703 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , REZIDENCA “KODRA E DIELLIT”) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind