Quantcast

Apartamenti ekonomik, dukeplotesuar nevojat tuaja

Reference Number
RF118203
Location
State
Albania
Address
Rr. Pjeter Budi
Contact
0694332338
Title
Apartamenti ekonomik, dukeplotesuar nevojat tuaja
Tipi
2+1
Lot Size
93 m
Property Type
Apartament
Plan
2
Elevator
No
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Banesa ne shitje eshte kompakte dhe funksionale, e pershtatshem per nje familje.
Orientimi: Apartamenti eshte i orientuar nga Perendimi.
Korridori i hyrjes ne kete shtepi ne shitje lidh ne menyre te pavarur ambientet.
Dhoma e dites me siperfaqe 23 m² perfshin ndejtjen dhe gatimin. Ka dritare te gjere dhe ballkon panoramik.
Dhoma e gjumit - 17 m², eshte e bollshme, e pavarur nga dhoma e dites dhe ka dalje ne ballkon.
Tualeti me hapesire te mjaftueshme per te gjitha pajisjet ka drite dhe ajrim natyral.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Pjeter Budi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind