Quantcast

Apartamenti ideal per nje familje te re

  • 60 m
Reference Number
RF457369
Location
State
Albania
Address
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Contact
0696011381
Title
Apartamenti ideal per nje familje te re
Tipi
1+1
Lot Size
60 m
Property Type
Apartament
Elevator
Yes
Garage
Yes
Additional information
Description
Apartament 1+1 me siperfaqe 60m2, orientimi veri –perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim.
Apartamenti ka nje dhome ndenje bashke me vendin e gatimit I cili ka aspirim me vete dhe ballkon, dhomen e gjumit dhe nje tualet me aspirim.
Apartameti eshte komod dhe funksional per nje familje te re
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 2901 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind