Quantcast

Banesa qe ju pershtatet mrekullisht!

Reference Number
RF133236
Location
State
Albania
Address
Rr. Pjeter Budi
Contact
0694332338
Title
Banesa qe ju pershtatet mrekullisht!
Tipi
3+1
Lot Size
115 m
Property Type
Apartament
Plan
6
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti 462 me nje siperfaqe prej 100.2 m2 eshte i organizuar me 3 dhoma gjumi, nje dhome dite, dy tualete dhe dy ballkone. Hyrja behet ne nje korridor te permbledhur i cili te shperndan ne te gjitha ambjentet e tjera te apartamentit. Dhoma e dites perfshin perfshin aneksin e gatimit, ngrenien, dhomen e ndenjes dhe ka dalje ne ballkon.
Ballkoni eshte i bollshem ndaj te lejon te vendosesh lule natyrale dhe nje tavoline ku mund te shijoni nje kafe apo caj. Dhoma matrimoniale ka nje ambient te bollshem qe te lejon ta arredosh sipas nevojave dhe deshirave dhe ka dalje ne ballkon.
Tualetet jane vendosur ne qender te apartamentit ne menyre qe te jene afer me te gjitha ambjentet e tjera. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e gjashte banim dhe eshte i orientuar nga Lindja. Orientimi ben qe apartamenti te ajeroset dhe ventilohet mjaft mire.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 3
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4532 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Pjeter Budi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind