Quantcast

Jeni familje e madhe? Kerkoni rehatine &komodi

Reference Number
RF688283
Location
State
Albania
Address
Rr. Pjeter Budi
Contact
0694332338
Title
Jeni familje e madhe? Kerkoni rehatine &komodi
Tipi
3+1
Lot Size
116 m
Property Type
Apartament
Plan
6
Elevator
No
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Në qoftë se jeni një familje e madhe, që po kërkoni një apartament të mirë organizuar, komod, të ngrohtë, të ndricuar, me pamje të bukur, atëherë ky është pikërisht apartamenti që po kërkonit.
Orientimi i dyfishtë në jug-perëndim dhe veri-lindje lejon një ventilim dhe ajrim natyral, aq shumë i nevojshëm për vende të nxehta në verë si Tirana.
Gjithashtu ky orientim kaq i mirë i apartamentit ofron diell gjatë gjithë orëve të ditës dhe një pamje të mrekullueshme për nga qyeti dhe nga kodrat e liqenit.
Salloni është një nga sallonet me formën më interesante në gjithë kompleksin, që të lejon konceptimin dhe mobilimin e një interieri modern dhe të vecantë. Nga salloni shpërndahesh në tre dhomat e gjumit, që kanë forma të rregullta e mobilohen shume lehtë, dy dhoma kane dalje ne ballkon.
Eshte pozicionuar ne katin e gjashte te kesaj residence 7-kateshe.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 5747 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Pjeter Budi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind