Quantcast

Kompleks i ri ne qender te Kukesit ME HIPOTEKE, € 480,00, € 480,00

€ 480,00
Reference Number
RF573876
Location
State
Albania
Address
Rruga Kosova, Kukes
Contact
0692049803
Title
Kompleks i ri ne qender te Kukesit ME HIPOTEKE
Çmimi m/2
€ 480,00
Property Type
Apartament
Elevator
Yes
Garage
Yes
Year Built
2014
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Kompleks i ri ne qender te qytetit te Kukesi.
Objekti ndodhet ne rrugen Kosova, ne Kukes, eshte nje nga ndertimet me me cilesi te Shoqerise Ales Konstruksion dhe me e bukura ne Kukes.
Kompleksi permban apartamente te tipeve 1+1, 2+1 dhe sipas kerkeses klientit behen dhe 3+1. Siperfaqet variojne nga 60 m2 deri ne 100 m2 per tipet 2+1.
Shiten gjithashtu dyqane me dalje nga rruga kryesore dhe nga oborri i brendshem i kompleksit.
Lulishtja perpara kompleksi eshte nje nga favoritet pasi ka goxha hapesira te lira, me stola per qytetaret e kompleksi dhe te qytetit gjithashtu.
AMBIENTET JANE TE HIPOTEKUARA, ME MUNDESI KREDITIMI.

SHITJET KANE FILLUAR NDAJ NXITONI TE PRENOTONI APARTAMENTIN OSE DYQANIN QE KENI ENDERRUAR.
OFERTE: PER CDO BLERES DERI NE FUND TE KETIJ VITI, DO KETE DHURATE ARREDIMIN E DHOMES SE NDEJTJES NGA ARKITEKTET E FIRMES.
NXITONI!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 7168 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Kosova, Kukes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind