Quantcast

Luks, Hapsire,Komoditet, Gjithcka deshironi..

Reference Number
RF285374
Location
State
Albania
Address
Rr. Pjeter Budi
Contact
0694332338
Title
Luks, Hapsire,Komoditet, Gjithcka deshironi..
Tipi
4+1
Lot Size
293 m
Property Type
Apartament
Plan
6
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Për të gjithë ju që keni menduar të keni një apartament ndryshe, me hapësirë dhe rifinitura speciale, dupleks apo zgjidhje alternative, kompleksi AnA është vendi i duhur. Apartamenti 463 eshte nje apartament luksoz me dritare te medha dhe nje verande qe sheh nga Jugu. Sallon me siperfaqe 75 m2 ku jane te nderthurura ambienti i ngrenies, gatimit, ndenies dhe pritjes. Dhome gjumi matrimoniale te konceptuar si suite me tualetin e vet luksoz dhe garderobe.
Perfshin dhome gjumi femijesh dhe miqsh,lavanderi. Pothuaj te gjitha ambientet jane te pajisura me ballkon panoramik.
Arkitektët tanë të talentuar do t’iu propozojnë zgjidhje që do t’iu impresionojnë, për ta kthyer apartamentin tuaj në një cerdhe të ngrohtë për të cilën do të ndiheni krenarë!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4854 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Pjeter Budi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind