Quantcast

Ne shitje Apartament, ideal per nje cift te ri

Reference Number
RF200697
Location
State
Albania
Address
Rr Pjeter Budi
Contact
0694332338
Title
Ne shitje Apartament, ideal per nje cift te ri
Tipi
1+1
Lot Size
59 m
Property Type
Apartament
Plan
1
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
y apartament është pozicionuar në katin e parë të Rezidencës 7-kateshe AnA dhe e ka orientimin në jug-perendim.
Shumë funksional dhe racional në organizimin e brendshëm, ai ofron komoditet dhe estetike.
Korridori i hyrjes të shpërndan në dy ambjentet e tjera të apartamentit, në dhomën e ditës dhe në dhomën e gjumit.
Dhoma e ditës ka nje siperfaqe te konsiderueshme që përmban kuzhinën, sallonin dhe ambjentin e ngrënies dhe merr ndricim te bollshem nga vetrata, e cila njekohesisht ka qasje tek ballkoni i madh i apartamentit.
Dhoma e gjumit po ashtu ofron komoditet per nje natë të rehatshme dhe ka ndricim të bollshëm për një zgjim të bukur.
Është apartamenti ideal per nje cift te ri.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4482 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Pjeter Budi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind