Quantcast

Nje oportunitet i vertete.. apartament 3+1, € 88.000,00

€ 88.000,00
 • 111.6 m
Reference Number
RF176323
Location
State
Albania
Address
Rr Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Nje oportunitet i vertete.. apartament 3+1
Tipi
3+1
Lot Size
111.6 m
Property Type
Apartament
Plan
>10
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Nëse adhuroni dritën dhe diellin, ky është apartamenti i përkryer për ju. Me një orientim kryesor drejt jugut dhe inklinime të lehta në lindje dhe perëndim, ky apartament ju siguron diell dhe ngrohtësi në të gjitha ambientet e tij.
Tre dhomat e gjumit ofrojnë mundësi të ndryshme organizim sipas kërkesave tuaja, ndërsa dhoma e ditës mundëson kryerjen e të gjitha funksioneve me komoditet. Ajo perfshim gatimin , ngrenien dhe ndejtjen.
Tualeti eshte I vendosur ne mes te dy hapsirave te dites dhe te nates.
Nxitoni të kontaktoni me ne! Ështe në favorin Tuaj!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4097 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind