Quantcast

Okazion: Shitet Apartament 2+1, € 105.000,00

€ 105.000,00
 • 136 m
Reference Number
RF209611
Location
State
Albania
Address
Rruga e Kavajes, prane Condor Center
Title
Okazion: Shitet Apartament 2+1
Tipi
2+1
Lot Size
136 m
Property Type
Shtepi
Plan
5
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
SHITET: Apartament 2+1 ne nje ndertim te ri dhe shume cilesor ne Rrugen e Kavajes,Pallatet ORION,prane "GLOBE".

Apartamenti eshte 136 m2, me 2 dhoma gjumi, sallon i madh ndenje,kuzhin e vecuar,2 banjo dhe ballkon.
Organizim shume i mire i ambienteve te brendeshme.
Sistem i plote ngrohje.
Me akses te menjehershem ne rrugen kryesore dhe prane te gjitha fasiliteteve qe ofron kjo zone e Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe paraqet nje pamje fantastike te zones.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 5512 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga e Kavajes, prane Condor Center) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind