Quantcast

PORT VIEW, Apartament 1+1

Reference Number
RF402093
Location
State
Albania
Address
Kryqezimi Unaza e Re me rr. Stefan Kaculini
Contact
0696011381
Title
PORT VIEW, Apartament 1+1
Tipi
1+1
Lot Size
60.7 m
Property Type
Apartament
Plan
1
Elevator
Yes
Garage
Yes
Year Built
2014
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartament 1+1 me siperfaqe 60.7m2, orientimi veri-perendim.
Apartamenti ka nje nje dhome gjumi dhe nje dhome ndenje e cila ka edhe nje ballkon ne formen e llozhes. Tualeti eshte me aspirim te vecuar. Dritaret jane te medha dhe shkojne deri ne dysheme per te lejuar futjen e sa me shume drite.
Apartamenti eshte I pozicionuar ne katin e pare banim ne Kompleksin rezidencial “Port View”
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 2627 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Kryqezimi Unaza e Re me rr. Stefan Kaculini) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind