Quantcast

Port View shitet apartament 2+1

Reference Number
RF121457
Location
State
Albania
Address
Kryqezimi Unaza e Re me rr. Stefan Kaculini
Contact
0696011381
Title
Port View shitet apartament 2+1
Tipi
2+1
Lot Size
100 m
Property Type
Apartament
Plan
2
Elevator
Yes
Garage
Yes
Additional information
Description
Apartamenti ne shitje ndodhet ne kompleksin rezidencial Port View ne Durres, ne nje nga pikat me strategjike te ketij qyteti afer portit dhe vetem 500 m larg stacionit te trenit. Apartamenti eshte 2+1 me siperfaqe 99.9 m ² dhe pozicionohet ne katin e dyte banim te kompleksit. Apartamenti ka orientim nga jugu dhe lendja.
Eshte i organizuar me dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, dy tualete dhe nje ballkon I madh I cili aksesohet njekohesisht nga dhoma e ndenjes dhe nga dhoma e femijeve. Dhoma e ndenjes perfshin aneksin e gatimit, ngrenien, ambientin e ndenjes e ndenjes dhe ka dalje direkt ne ballkon. Ballkoni eshte ne formen e lozhes dhe eshte I mbylur. Njeri nga tualetet ndodhet ne koridor per te patur nje akses te mire nga ambjentet e dites dhe ambjenet e nates dhe tualeti tjeter ndodhet ne dhomen matrimoniale.
Behet fjale per nje apartament te ri, ku ju mund te keni shtepine e deshiruar.
    • Vlerësimi i tanishëm: 5
    • Totali votave: 1
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 2883 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Kryqezimi Unaza e Re me rr. Stefan Kaculini) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind