Port View Your Home

Reference Number
RF112673
Location
State
Albania
Country
Durres
Qyteti
Durres
Address
Kryqezimi Unaza e Re me rr. Stefan Kaculini
Contact
0696011381
Title
Port View Your Home
Tipi
1+1
Lot Size
60.7 m
Property Type
Shtepi
Plan
5
Elevator
Yes
Garage
Yes
Year Built
2014
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e peste te banimit me orientim nga perendimi. Ka një siperfaqe prej 60.7 m². Behet fjale per nje apartament qe ka nje dhome te madhe ndenje me ambjent gatimi te vecuar dhe dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ballkoni eshte ne formen e lozhes, i mbyllur e aksesohet nga dhoma e ndenjes. Dritaret jane te medha dhe shkojne deri ne dysheme ne menyre qe apartamenti te marre sa me shume drite. Hapesirat jane te bollshme dhe me forma te rregullta kuadratike, shume te thjeshta per t'u mobiluar. Behet fjale per nje apartament te ri, ku ju mund te keni shtepine e deshiruar.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2901 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Durres, Durres, Kryqezimi Unaza e Re me rr. Stefan Kaculini) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind