Shes Apartament, € 175.840, € 1.200

€ 175.840
 • 113.04 ft
Reference Number
RF860340
Location
State
Albania
Country
Tirana
Address
Rr. Prane Maternitetit te Ri
Contact
00355694251317
Title
Shes Apartament
Tipi
2+1
Çmimi m/2
€ 1.200
Lot Size
113.04 ft
Lot Size
125.6 ft
Property Type
Apartament
Plan
4
Elevator
Yes
Garage
Yes
Year Built
2011
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament, 2+1 e kompletuar ne menyre moderne. Ap ka sistem ngrohje, dritaret jane nga brenda dru dhe nga jashte plastike. Orientimi eshte Veri - Lindje.
Apartamenti disponon certifikate Pronesie dhe i ka shkallet me ndricim natyral.
Cmimi eshte 1200 euro/m2 i diskuitueshem.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 5835 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Rr. Prane Maternitetit te Ri) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind