Quantcast

Shiten apartamente

Reference Number
RF133276
Location
State
Albania
Address
Rruga Bab Rexha
Contact
0694017175
Title
Shiten apartamente
Property Type
Shtepi
Elevator
Yes
Garage
Yes
Year Built
2009
Additional information
Description
Prane 21 Dhjetorit , shiten apartamentet e fundit me cmimi 900 euro /m². Mundesi Zgjedhje 1+1, 2+1 dhe 3+1 .Per me shume informacion kontaktoni ne numrat:
cel : 069 4017175 / 04 2271886 / www.edilal.comMap data ©2014 Google Imagery ©2014 CNES / Astrium, Cnes/Spot Image, DigitalGlobe
For non-commercial use
Terms
Kompleksi Kristal 2
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 4
    • Totali votave: 1
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 8135 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Bab Rexha) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind