Quantcast

Shiten apartamente

Reference Number
RF339332
Location
State
Albania
Address
Tek Liqeni , perball Pamit
Contact
0694017175
Title
Shiten apartamente
Property Type
Shtepi
Elevator
Yes
Garage
Yes
Year Built
2010
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Prane kopshtit botanik/ objekti SYRI LIQENIT.Oferte deri ne 10% ulje per gjithe klientet qe blejne deri ne fund te muajit Prillit Apartamente 2+1, 3+1 me pamje nga liqeni.
Bejeni endrren tuaj realitet, blini dhe ju nje shtepi ashtu sic e meritoni.
Kontakt: cel : 069 4017175 , Tel: 04 2271886 www.edilal.com
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 6684 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Tek Liqeni , perball Pamit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind