Quantcast

Shiten apartamente

Reference Number
RF801671
Location
State
Albania
Address
Tek Liqeni i thate, Kompleksi Gjelberimi
Contact
0694017175
Title
Shiten apartamente
Property Type
Apartament
Elevator
Yes
Garage
Yes
Year Built
2010
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Kompleksi Gjelberimi

Kompleski eshte i vendosur perball Liqenit te thate ne mes te natyres se gjelber. Shiten Apartamente cilesore 1+1, 2+1, 3+1, ne zonen me te gjelberuar dhe me te qete te Tiranes , cmimi 880-900 euro/m2.
Kontaktoni : 069 4017175 / 04 2271886 / www.edilal.com
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 7035 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Tek Liqeni i thate, Kompleksi Gjelberimi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind