Shiten apartamente, € 176.500, € 1.200

€ 176.500
 • 147 m
Reference Number
RF209533
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Tek Liqeni , perball Pamit
Contact
042271886
Title
Shiten apartamente
Tipi
2+1
Çmimi m/2
€ 1.200
Lot Size
147 m
Property Type
Apartament
Plan
5
Elevator
Yes
Garage
Yes
Year Built
2009
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ndodhet ne nje nga Godinat me luksoze ne Tirane , tek Syri i Liqenit, me siperfaqe te bollshme , me sistem ngrohje -ftohje qendrore, kati 5 , i mire i organizuar dhe i gatshem per banim .

Me mundesi kreditimi , i hipotekuar.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 5208 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Tek Liqeni , perball Pamit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind