Quantcast

SHITET 1+1 NE UNAZEN E RE,ME HIPOTEKE, € 40.000,00, € 620,00

€ 40.000,00
Reference Number
RF111216
Location
State
Albania
Address
Rr. Tom Plezha, Unaza e Re, perballe karburantit Kastrati Oil
Contact
0692063111
Title
SHITET 1+1 NE UNAZEN E RE,ME HIPOTEKE
Tipi
1+1
Çmimi m/2
€ 620,00
Lot Size
66.6 m
Property Type
Apartament
Plan
2
Elevator
Yes
Garage
Yes
Year Built
2013
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
OKAZION SHITET APARTAMENTIN 1+1, ME HIPOTEKE
Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim, permban 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 tualet dhe soxhornoja me permasa 430 cm me 490 cm.
Ky lloj tipi apartamenti ndodhet dhe ne katin e dyte.
Cmimi i apartamentit eshte i diskutueshem ne varesi te disa faktoreve.
ALES CONSTRUCTION
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 8220 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Tom Plezha, Unaza e Re, perballe karburantit Kastrati Oil) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind