Quantcast

Shitet 2+1 te Kopeshti Zoologjik

Reference Number
RF208636
Location
State
Albania
Address
Te Liqeni,prane Kopeshtit Zoologjik
Contact
0694332338
Title
Shitet 2+1 te Kopeshti Zoologjik
Tipi
2+1
Lot Size
106 m
Property Type
Apartament
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament me cmim komod per ju dhe me nje siperfaqe ideale per familjen tuaj.
Pamja e perditshme do ju zbukuroje diten.

Kontaktoni ne nr. 0694332338
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2316 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Te Liqeni,prane Kopeshtit Zoologjik) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind