Shitet 3+1 me siperfaqe 118 m2 dhe veranda 120 m2, € 106.000, € 600

€ 106.000
 • 106 ft
Reference Number
RF160472
Location
State
Albania
Country
Tirana
Address
Rr.
Contact
0696458682
Title
Shitet 3+1 me siperfaqe 118 m2 dhe veranda 120 m2
Tipi
3+1
Çmimi m/2
€ 600
Lot Size
106 ft
Lot Size
118 ft
Property Type
Pallat i Ri
Plan
2
Elevator
Yes
Garage
Yes
Year Built
2013
Additional information
Description
Shes Apartament 3+1 , Cilesia e ndertimit eshte me standartet Europiane.
Menyrat e pageses jane 2:
1)Nese leket jane kesh atehere ato jepen me 600 Euro/m2 te,
2) Nese do jepen me keste atehere pagesa eshte 680 euro/m2.
Faleminderit, Ju Mirepresim
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4005 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Rr.) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind