Quantcast

Shitet Apartament 1+1, € 19.000,00

€ 19.000,00
 • 54 m
Reference Number
RF865618
Location
State
Albania
Address
Sarande prane Disko Mango
Title
Shitet Apartament 1+1
Tipi
1+1
Lot Size
54 m
Property Type
Shtepi
Plan
4
Elevator
Yes
Garage
No
Year Built
2012
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet Apartament 1+1, prane Disko MANGO, pak meter larg detit ne qytetin turistik te Sarandes. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te sapo perfunduar,me pamje te qete dhe mbreslenese.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Sarande prane Disko Mango) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind