Shitet Apartament 1+1, 45.000 Euro, € 45.000,00

€ 45.000,00
 • 75 m
Reference Number
RF210640
Location
State
Albania
Address
Prane Kristal Center
Contact
0674045555
Title
Shitet Apartament 1+1, 45.000 Euro
Tipi
1+1
Lot Size
75 m
Lot Size
75 m
Property Type
Apartament
Plan
2
Elevator
Yes
Garage
No
Year Built
2012
Additional information
Description
Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri ne Kompleksin Selita Hills, vetem pak minuta nga stacioni i autobuzit te Kristal Center. Apartamenti eshte me sip. 75 m2 dhe i organizuar 1+1, me uje dhe drita 24h,
Apartamenti eshte i paisur me hipoteke.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 2
  • Totali votave: 3
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4323 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Prane Kristal Center) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind