Quantcast

Shitet apartament me Hipoteke, € 750,00

 • 108.9 m
Reference Number
RF207817
Location
State
Albania
Address
Perball Liqenit te thate
Contact
0694017175
Title
Shitet apartament me Hipoteke
Tipi
2+1
Çmimi m/2
€ 750,00
Lot Size
108.9 m
Lot Size
108.9 m
Property Type
Apartament
Plan
2
Elevator
Yes
Garage
No
Year Built
2012
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Tek Liqeni i Thate ne nje Kompleks Modern banimi shitet apartament 2+1 me siperfaqe 108.9m².
Objekti eshte i pozicionuar ne mes te gjelberimit duke krijuar qetesine dhe ajrin e paster per te jetuar.
Cmimi 750 euro /m²,
Kontaktoni : 069 4017175 / 04 2271 886
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 7281 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Perball Liqenit te thate) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind