Quantcast

Shitet Garsoniere 44 m2, me Mundesi Organizimi 1+1, € 21.000,00

€ 21.000,00
 • 44 m
Reference Number
RF171830
Location
State
Albania
Address
Kompleksi Selita Hills, prane Kristal Center
Title
Shitet Garsoniere 44 m2, me Mundesi Organizimi 1+1
Tipi
1+1
Lot Size
44 m
Lot Size
44 m
Property Type
Shtepi
Plan
2
Elevator
Yes
Garage
No
Year Built
2012
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Ne kompleksin Selita Hills, vetem 3 min larg Qendres Kristal dhe 10 min nga qendra e Tiranes, SHITET Garsonier, me sip.44 m2, me mundesine per tu organizuar 1+1,
Apartamenti eshte ne nje ndertim te perfunduar se fundmi.
Ne nje zone me ajer te paster, qetesi, uje dhe drita 24 ore.
I paisur me hipoteke!!!

Tel. :+ 355 04 24 510 94
Cel: + 355 67 40 45 555
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 3.5
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4904 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Kompleksi Selita Hills, prane Kristal Center) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind