Quantcast

Shitet papafingo

Reference Number
RF188866
Location
State
Albania
Address
Tek Fresku
Contact
0694017175
Title
Shitet papafingo
Tipi
4+1
Property Type
Apartament
Elevator
Yes
Garage
Yes
Year Built
2012
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet Dubleks me punime shume cilesore dhe moderrne.
Me verande funksionale me pamje nga Tirana.
Organizimi eshte 4+1 , me hapesira te bollshme dhe funksionale.
Kontaktoni : 069 4017175 / 04 2271886
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 10110 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Tek Fresku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind