Quantcast

Shitet Vile Familjare ne Kompleksin Argenta, ne Fa, € 180.000,00

€ 180.000,00
 • 140 m
Reference Number
RF164219
Location
State
Albania
Address
Farke
Title
Shitet Vile Familjare ne Kompleksin Argenta, ne Fa
Tipi
5+1
Lot Size
140 m
Lot Size
330 m
Property Type
Villa
Plan
2
Elevator
No
Garage
Yes
Year Built
2012
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Projekti i vilave "Argenta" ndodhet ne zonen e Farkes, prane rruges se Elbasanit.

Secila vile e kompleksit perbehet nga dy kate banimi. Ne katin perdhe ndodhet dhoma e ndenjes, kuzhina e gatimit e vecuar, lavanteria, tualeti dhe nje depo.
Dhomat e gjumit gjenden ne katin e dyte te viles. Te gjitha siperfaqet e brendeshme jane te shtruara me parket druri, termo izolim cilesor, vetrata dopio xham.

Parcela e seciles vile eshte minimumi 330 m2 e sistemuar me nje kopesht te kendeshem rreth e perqark dhe nje vend parkimi per makinen tuaj. Fusha e tenisit, kendi i lojrave te femijeve dhe rruget e perbashketa jane komodite ekstra te kesaj rezidence te ngrohte familjare.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4829 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Farke) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind