Quantcast

Super Apartament 1+1, € 51.100,00

€ 51.100,00
 • 165 m
Reference Number
RF202969
Location
State
Albania
Address
Prane Oxhakut
Contact
0694050025
Title
Super Apartament 1+1
Tipi
1+1
Lot Size
65 m
Lot Size
65 m
Property Type
Apartament
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Tek Rr. e Dibres shitet super apartament 1+1. Me sip. 65 m2, me hapsira te bollshme ne nje dhome ndenje me aneks, dhome gjumi dhe tualet me dritare. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi i cili ofron fasilitetet si: supermarket, restorant, bare, klinika etj. Prane tij keni sherbime publike si kopshte, shkolle, poliklinika, stacione te linjave urbane.
Cmimi: 51100

Cel: 0694050025
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 908 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Prane Oxhakut) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind