Quantcast

Super Apartament, € 77.800,00

€ 77.800,00
 • 101 m
Reference Number
RF191828
Location
State
Albania
Address
Rr. Dibres
Contact
0694050025
Title
Super Apartament
Lot Size
101 m
Lot Size
101 m
Property Type
Pallat i Ri
Elevator
Yes
Garage
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitet apartament 101.1m2, i mire organizuar ne 2+1 me dy tualete e ballkon, me orientim nga jug-perendimi. Vetem 12 minuta nga Qendra e Tiranes dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme te nje familje per nje jetese sa me komode, duke mundesuar keshtu qe nevojat tuaja te perditshme ti keni sa me prane, per te shmangur humbjen e kohes dhe stresin e perditeshem. Do mund te gjeni supermarket, bare, restorante, palester, dyqane, kancelari, sherbime te tjera shendetsore dhe farmaceutike. Pjesa e brendshme e kompleksit do te ofroj ambiente relaksi, sheshpushime me stola dhe park lojrash per femijet. Ajo cfare eshte me e rendesishmja: cilesia e ndertimit, e cila ben diferencen ne zone pasi kompleksi eshte ndertuar me standarte europiane. Cdo apartament eshte i termoizoluar, per te kursyer energji e cila mban banesen tuaj te fresket gjate veres dhe te ngrohte gjate dimrit. Muret ndarese mes apartamenteve jane me dy shtresa tulle dhe material izolues ne mes, per te patur qetesine e nevojshme. Nderkohe zona ofron sherbimet thelbesore te tilla si Kopshte, Shkolla, Poliklinika, Spitale, Komisariat etj.

Tel: 0694050025
Email: [email protected]
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 905 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Dibres) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind