Quantcast

Super apartament ne kompleks rezidencial, € 74.000,00

€ 74.000,00
 • 297 m
Reference Number
RF171050
Location
State
Albania
Address
Rr. Dibres prane Kinostudios
Contact
0694050025
Title
Super apartament ne kompleks rezidencial
Tipi
2+1
Lot Size
97 m
Lot Size
97 m
Property Type
Apartament
Toilets
2
Plan
2
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Afer Kinostudios Shitet apartament 2+1 me sip. 96.6 m2 i superorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje me aneks te vecuar dhe dalje ne ballkon. I orientuar nga jug-lindja duke e favorizuar nga dielli dhe i jep nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje kompleksi prestigjoz i cili ben diferencen ne zone dhe ju ofron cdo sherbim si: supermarket, restorant, bare, palester dyqane etj. Vetem 9 min larg qendres. Per nje vizite ne prone na kontaktoni: Tel: 0694050025 Email: [email protected]
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1200 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Dibres prane Kinostudios) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind