Quantcast

Super OKAZION ne cmim, € 71.700,00

€ 71.700,00
 • 80 m
Reference Number
RF211560
Location
State
Albania
Address
Rr. Imer Ndregjoni
Contact
0694050025
Title
Super OKAZION ne cmim
Tipi
2+1
Lot Size
80 m
Lot Size
93 m
Property Type
Shtepi
Elevator
No
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet super apartament OKAZION ne cmim. Me sip. 93 m2 me super organizim ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje me ambjent aneksi dhe ballkon. Apartamenti ka orientim jug-perendim i cili i jep ndricim natyral nga dielli dhe e mban ambjentin te ngrohte gjate dimrit. Vetem 9 min larg qendres por prane do mund te gjeni sherbime si: kopshte, shkolla, poliklinika, linja urbane 100 metra larg.

Nje mundesi qe nuk duhet humbur.
Tel: 0694050025

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1037 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Imer Ndregjoni) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind