Quantcast

Ne Ndertim

Ne kete kategori do te gjeni te gjithe objektet e banimit dhe te biznesit qe jane ne ndertim e siper
', 'direct'));
', 'direct'));
Shiten apartamente 780eu/m2 Rruga 5 Maj
   
Shitet 3+1, 670eu/m2 REZIDENCA TURDIU
', 'direct'));
Shitet 3+1, 670eu/m2 REZIDENCA TURDIU
   
Shiten Apartamente 1+1 ne Tale,Lezhe
', 'direct'));
Shiten Apartamente 1+1 ne Tale,Lezhe
   
Shiten apartamente te Square 21
', 'direct'));
Shiten apartamente te Square 21
   
Super okazion me 820 eu/m2 ne Don Bosko
', 'direct'));
Super okazion me 820 eu/m2 ne Don Bosko
   
SUPER OKAZION!!! 1+1 te GOLDEN PARK
Shitet 2+1 te Rruga "Dritan Hoxha"
', 'direct'));
Shitet 2+1 te Rruga "Dritan Hoxha"
   
Shiten apartamente prane zones se Bllokut
Shitet 3+1 prane gjimazit Petro Nini

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind