Quantcast

ALES KONSTRUKSION SHET apartamente,dyqane,parkime

Reference Number
RF277459
Location
State
Albania
Address
Rruga Teodor Keko (Unaza e Re), perballe karburantit IT Oil
Contact
0692063111
Title
ALES KONSTRUKSION SHET apartamente,dyqane,parkime
Elevator
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
OBJEKT I RI NE NDERTIM
Godine banimi dhe sherbimi 2-7-9 kate me 2 kate nentoke, ne rrugen kryesore Unaza e Re.
Shiten apartamente, dyqane dhe parkime. Apartamentet variojne nga 60 m2 1+1 deri ne 105 m2 2+1, gjithashtu mund te pershtasim dhe Duplex. Dyqanet ndodhen ne katin e pare nentoke, ne katin perdhe dhe ne katin e pare. Siperfaqet variojne ne baze te kerkeses se klientit.
NXITONI TE PRENOTONI APARTAMENTIN E ENDRRAVE TUAJA.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 8361 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Teodor Keko (Unaza e Re), perballe karburantit IT Oil) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind