Quantcast

Ap. 1+1 duke filluar nga 730€/m2

Reference Number
RF533139
Location
State
Albania
Address
rr. Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Ap. 1+1 duke filluar nga 730€/m2
Tipi
1+1
Lot Size
62 m
Çmimi m/2
€ 730,00
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Banesa në shitje, ndodhet në Rezidencën Orion në Tiranë, ajo është kompakte dhe funksionale, e përshtatsheme për një familje të re.
Ky apartament 1+1, i orientuar më së miri nga jugu dhe nga lindja, ju ofron komoditet të lartë.
Hapësirat e bollshme dhe të mirë organizuara e bëjnë këtë apartament shumë të volitshëm për të jetuar. Banesa ka mundësi të aksesojë dhe të shfrytezojë hapësirën e jashtme të gjelbëruar, si oborr personal
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2780 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rr. Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind