Quantcast

Ap. 2+1+2 me super çmim

Reference Number
RF184687
Location
State
Albania
Address
rr. Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Ap. 2+1+2 me super çmim
Tipi
2+1
Lot Size
90 m
Çmimi m/2
€ 730,00
Elevator
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të Rezidencës Orion. Orientimi perfekt i apartamentit nga jugu, siguron ndricim falë vetratave te mëdha dhe një ventilim shumë të mirë.
Dhoma ditës është e bollshme, e mirëndricuar dhe siguron një komunikim funksional të gatimit, ngrënies dhe ndenjes.
Dalja në ballkon bëhet nga zona e ditës duke e shfrytëzuar cdo pjestar i familjes. Një tjetër përparësi e ketij apartamenti eshte që ka 2 tualete, njeri shfrytëzohet nga zona e ditës dhe nga dhoma e fëmijëve, dhe tjetri nga dhoma matrimoniale.
Duke respektuar kërkesat e njeriut dhe të kohës, ne ju dorëzojme një ambjent të mrekullueshem dhe një investim të sigurt.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 2.5
  • Totali votave: 4
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 6095 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rr. Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind