Quantcast

Ap. 2+1 duke nisur nga 730€/m2 ,super OKAZION

Reference Number
RF213320
Location
State
Albania
Address
rr. Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Ap. 2+1 duke nisur nga 730€/m2 ,super OKAZION
Lot Size
89 m
Çmimi m/2
€ 730,00
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti 2+1 ndodhet në Rezidencën Orion. Është i orientuar nga jugu dhe ndodhet në katin e parë. Në dhomën e ditës ka të integruar gatimin, ngrënien dhe ndenjen.
Dhomat e fjetjes janë të bollshme dhe aksesohen nga zona e dites. Njëra prej nyjeve sanitare është pranë hyrjes, duke patur kështu akses shumë diskret, ndërsa tjetra i përket dhomës matrimoniale.
Banesa gjithashtu ka dritare të mëdha që bëjnë të mundur depërtimin e dritës dhe ajrimin natyral. Hapësirat janë funksionale dhe tepër komode.

Nxitoni të kontaktoni me ne! Është në favorin tuaj!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4442 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rr. Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind