Quantcast

Apartament 1+1,kompakt & funksional

Reference Number
RF115575
Location
State
Albania
Address
rr. Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Apartament 1+1,kompakt & funksional
Tipi
1+1
Lot Size
62 m
Çmimi m/2
€ 730,00
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Banesa 1+1 në shitje ndodhet në Residencës Orion, në katin e parë. Ajo është kompakte dhe funksionale, e përshtatshme për një familje.
E orientuar nga lindja, ajo ofron një panoramë të këndshme të oborrit të brendshëm dhe diellëzim shumë të mirë të apartamentit. Hapësirat janë funksionale dhe tepër komode.
Apartamenti është perfekt për ata që e duan natyrën.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3786 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rr. Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind