Quantcast

Apartament 1+1 shume funksional

Reference Number
RF154924
Location
State
Albania
Address
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Contact
0696011381
Title
Apartament 1+1 shume funksional
Tipi
1+1
Lot Size
60 m
Elevator
No
Additional information
Description
Apartamenti eshte 1+1, ne katin e trete, me siperfaqe 60.6 m ² dhe orientohet nga lindja. Eshte i pershtatshem per nje familje te re. Eshte i organizuar me një dhome gjumi, nje dhome ndenje dhe nje tualet.
Dhoma e ndenjes e cila eshte e bollshme perfshin ambientin e gatimit dhe te ngrenies, dhoma e gjumit ka dalje ne ballkon
Tualeti eshte mjaft I bollshem dhe mund te vendoset edhe nje vaske e madhe. Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Rezidencial Port View – your home.
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind